گروه صنعتی تیداپارس تولیدکننده تخصصی ماشین های گلخانه، کشاورزی و صنعتی

مدیریت این شرکت از سال 1386 در زمینه طراحی و تولید ماشین ها و ادوات کشاورزی فعالیت حرفه ای و تخصصی را آغاز نمود. شرکت تیداپارس در این سال ها با تولید کاملترین مجموعه از ماشین های مدرن گلخانه ای و ماشین های تولید و کشت نشا، سهم عمده ای را در توسعه گلخانه های کشور عزیزمان ایفا نموده است. 

تیداپارس تولید کننده ماشین ها و تجهیزات مدرن گلخانه ای

عضو انجمن جهانی ماشین های کشاورزی «Agrievolution»

عضو انجمن تولیدکنندگان ماشین ها و تجهیزات کشاورزی ایران «اتماک»  

 عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و اتاق بازرگانی استان البرز

 

تیم تخصصی از مهندسین ارشد مکانیک و الکترونیک تیداپارس، طراحی و تولید ماشین های گلخانه ای، کشاورزی، صنعتی و نیز تجهیزات سفارشی را بر عهده دارند.

گارانتی تخصصی: 18 ماه گارانتی تعویض قطعات غیر مصرفی و ده سال خدمات پس از فروش

تیداپارس علاوه بر فروش تولیدات خود در داخل کشور، در عرصه بازارهای بین المللی نیز فعال می باشد. در طول سال های فعالیت، تولیدات این شرکت بطور گسترده در تمام استان های ایران به فروش رسیده است و نیز این شرکت توانسته به کشورهای: آذربایجان، ترکمنستان، عراق و قطر، تولیدات خود را صادر نماید. در کشورهای ترکیه، فنلاند، آلمان، بلغارستان و استرالیا عاملین و نمایندگان این شرکت در بخش بازرگانی و فروش فعال هستند.

تیداپارس تولیدکننده ماشین های گلخانه

 

گروه صنعتی تیداپارس به طور تخصصی به تولید ماشین های حرفه ای گلخانه، نهالستان و مجموعه های تولید نشا پرداخته است. هم اکنون تولیدات این شرکت در گلخانه ها و مزارع کشاورزان عزیز در شرایط متنوع و سخت کاری بکار گرفته شده و نظر اکثر گلخانه داران و کشاورزان عزیز را جلب نموده است. 

بسیاری از تولیدات این شرکت دارای تاییدیه مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *