پر کن و میکسر بستر کشت سینی نشا

پر کردن مواد بستر کشت در انواع سایز سینی نشا از جنس پلی استایرن

سیستم تغذیه خاک در این مجموعه با ساختار هلیسی می باشد. این هلیس ساخته شده از متریال مقاوم در برابر خوردگی و فشار، در سرعت عمل و کیفیت بالای کار موثر می باشد.

پر کردن یکنواخت و کامل حفره های سینی

دارای برس تمیز کننده برای حذف خاک های اضافه و یکنواختی روی سینی ها

 

میکسر بستر کشت نشا

 

خاک پرکن سینی در ماشین بذرکار سینی نشا

خاک پرکن سینی نشا یکی از واحدهای خط اتوماتیک بذر کار سینی نشا تیداپارس است. خاک پرکن سینی، برای پرکردن اتوماتیک سینی های نشا از مواد بستر کشت طراحی و ساخته شده است.

پر کردن سینی ها توسط نیروی کارگری، معمولا به کندی و سختی صورت می پذیرد. پر کردن اتوماتیک سینی ها توسط دستگاه خاک پرکن سینی، سرعت و دقت انجام کار را بالا می برد. خاک پرکن سینی یک مخزن برای ترکیب مواد بستر کشت دارد که در کف مخزن، هلیس همزن خاک تعبیه شده است. این هلیس همزن  کمک موثری برای ترکیب بهتر مواد بستر از جمله کوکوپیت، پرلیت، پیت ماس و . . .  بسته به انتخاب هر گلخانه می باشد.

واحد اتوماتیک سینی گذاری

واحد خاک پرکن ویژه سینی های یونولیتی، یک مخزن نگه دارنده برای قرار دادن تعداد زیادی سینی دارد و توسط مکانیزمی، سینی ها یکی یکی زیر خاک پرکن هدایت شده و از بستر کشت به طور یکنواخت و یکسان پر شده و پس از آن به واحد کارنده هدایت می شوند.

خاک پرکن سینی نشا

پر کن خاک بستر در سینی کشت

ویژگی های فنی و اجزای پرکن بستر کشت در سینی نشا

سیستم تغذیه خاک در این مجموعه با ساختار هلیسی و ساخته شده از متریال مقاوم در برابر خوردگی و فشار، در سرعت عمل و کیفیت بالای کار موثر می باشد. این هلیس قابلیت خرد کردن کلوخه های احتمالی و ترکیب مناسب اجزای بستر کشت را داراست.

سیستم تغذیه خاک در پرکن سینی نشا با طراحی فنی مهندسی و دقت بالا طراحی و ساخته شده و حفره ها در سینی های نشا، کامل، دقیق و یکنواخت پر خواهند شد. سطح سینی های پر شده از مواد بستر، توسط برس تمیزکننده تعبیه شده در ماشین پرکن، یکدست و صاف شده و خاک های اضافه از حفره های سینی حذف خواهند شد.

 

پر کن خاک در سینی نشا

پر کردن بستر کشت در سینی نشا