کودریز باغی تیداپارس

در کشور باغ های بسیاری وجود دارد و با توجه به رونق و رشد بخش کشاورزی همواره رو به توسعه می باشد. کار در بیشتر این باغ ها توسط نیروی کارگری، غیر مکانیزه، گران و با مشکلات بسیاری همراه می باشد. هزینه های بالای کارگری و بهره وری پایین کار نیروی انسانی سبب شده استفاده از تجهیزات مکانیزه و ماشین آلات کشاورزی در باغ ها صرفه اقتصادی بالایی داشته باشد. رونق مکانیزاسیون و استفاده از ماشین های باغی در باغداری علاوه دقت بالاتر، موجب سرعت عمل بهتر و کیفیت بهتر کار خواهند شد. تیداپارس تولیدکننده انواع ماشین های باغی مناسب کاربری در نهالستان ها و باغ ها شامل: انواع کودریز دامی و چوب خردکن می باشد.

کودریز های دامی برای کود دهی درختان و باغ ها در محدوده چال کود یا کانال کود استفاده می شود. این ماشین در دو ظرفیت 3/5 و 6/5 مترمکعبی تولید شده، با کیفیت بسیار بالا به همراه خدمات پس از فروش و گارانتی تخصصی تیداپارس در خدمت باغداران عزیز قرار خواهد گرفت.

دستگاه های چوب خردکن برای خردکن انواع سرشاخه و شاخه های هرس شده درختان در نهالستان ها و باغات مورد استفاده قرار می گیرد. وسیله ای کاربردی برای حل معضل سرشاخه ها و تبدیل به خرده چوب و چیپس چوب. کاربرد خرده چوب ها برای تولید کمپوست جهت تقویت خاک، استفاده برای پوشش سطحی خاک به عنوان مالچ طبیعی، استفاده در خوراک دام و . . . می باشد.