هر ساله با هرس سرشاخه های درختان جهت آرايش، تقويت و افزايش باروری در سطح باغ ها و فضای سبز، حجم زیاد سرشاخه ها گریبانگیر باغداران خواهد شد. بسیاری از باغداران راه سوزاندن سرشاخه ها را بر می گزینند که سبب آلودگی محیط زیست می شود، از طرفی این چوب های درختان خود منبع غنی برای افزایش حاصلخیزی خاک محسوب میشود. استفاده از خرده چوب روی سطح خاک در پای درختان (مالچر طبیعی) راهکاری جهت حفظ رطوبت خاک است. از قديم الايام در کشور ما کود کمپوست مورد توجه کشاورزان و باغداران بوده است ولی متاسفانه معمولا باغداران با مشکل عدم دسترسی مناسب به ابزار و ماشین آلات مورد نیاز مواجه بوده اند. تیدا تولیدکننده انواع چوب خردکن با ساخت انواع این ماشین کمک شایانی به باغداران عزیز جهت رفع مشکل سرشاخه ها و تبدیل آن به ثروت می کند.

همچنین خرده چوب ها جهت مصارف صنعتی، تهيه بستر طيور در مرغداري ها، سالن های توليد قارچ، تزيينات باغات و پارک های سطح شهر و ساير موارد ضروری و مفيد استفاده ميگردد.

گروه صنعتی تیدا سالهاست در زمینه ماشین های باغبانی و ادوات کشاورزی تولیدات بسیار باکیفیتی را ارائه میدهد.  سرشاخه خردکن تیدا دستگاهی برای خردکردن حجم انبوه سرشاخه های درختان و تبدیل به خرده چوب های یک تا دو سانتی برای استفاده در باغات و تبدیل به کمپوست یا مالچ چوب. دستگاه چوب خردکن تیدا ویژه استفاده در باغات و نهالستان ها، شهرداری ها و سازمان پارک ها و . . . مناسب برای خردکردن انواع سرشاخه های درختان با قطرهای متفاوت

مزایای مالچ خرده چوب:

دارای مواد غنی برای بهبود خاک و رشد گیاه

ایجاد سایه روی خاک و جلوگیری از رشد علفهای هرز

حفظ رطوبت خاک و صرفه جویی در آب

ویژگی های چیپر تیدا

تمام قطعات تحت سایش به سهولت قابل تعویض هستند

سیستم قفل فنری و گردش آسان دهانه شوتر

تغییر دور غلتک ها توسط شیر هیدرولیک

الکترو موتور 30 اسب موتوژن و شاسی همراه با دوچرخ و تابلو برق

دارای کیفیت بالا و گارانتی تخصصی تیدا

دستگاه چوب خردکن دارای دارای غلتک با دنده مضرس جهت تسهیل در خوراک دهی دستگاه- میزان پیشروی و خوراک دهی چوب بصورت قابل تنظیم.

شوتر بسیار قدرتمند برای پرتاب خرده چوب ها به بیرون

نیروی محرکه موتوری و پشت تراکتوری

دارای کیفیت بالا و گارانتی تخصصی تیدا

ظرفیت چوب خرد شده 1200کیلوگرم در ساعت

این دستگاه قابلیت خرد کردن شاخه های هرس شده و همچنین تنه درختان خشک شده را دارد و خروجی دستگاه با توجه به نیاز مصرف کننده قابل تنظیم و بصورت چیپس یا خلالی چوب و با ضخامت قابل تنظیم می باشد. انواعی از چوب خردکن های تیدا ویژه خردکردن پالت برای مصارف صنعتی و همچنین دستگاه ویژه پودر کردن چوب برای مصارف خاص مانند خوراک دام و . . .  موجود است.