ماشین های زراعی تیداپارس

ماشینهای زراعی تیداپارس طیف وسیعی از تولیدات این کشور را از گذشته تا به امروز شامل می شوند. کشاورزی و زراعت معمولا در مزارع بزرگ انجام می شود. کار در مزراع بزرگ توسط نیروی کاری انسانی چندان توجیه اقتصادی ندارد. این مزارع حجم کاری بالا داشته و سرعت عمل بسیار مهم است. در تمام دنیا امروزه انجام کارهای کشاورزی توسط ماشین ها و ادوات زراعی انجام می شوند. تیداپارس از سالیان پیش انواع ماشینهای زراعی مورد نیاز کشاورزان را در دست تولید داشته و گارانتی و خدمات پس از فروش حرفه ای و قوی ارائه می نماید. در کشاورزی بحث خدمات پس از فروش مساله بسیار مهمی است، چرا که زمان در کار کشاورزی اهمیت صد چندان نسبت به بسیاری مشاغل دیگر دارد. در صورت خرابی دستگاه و نیاز به قطعه، کشاورز باید در اسرع وقت مشکل را بر طرف نموده و ادامه کار را با دستگاه انجام دهد.

تیداپارس تولیدکننده انواع ماشین های زراعی با 13 سال سابقه تولید حرفه ای و موفق. کیفیت برتر در ساخت و ایمنی، کم استهلاک و عمر کاری بالا. به همراه ارائه خدمات تخصصی در کمترین زمان. ماشین های زراعی تیداپارس مناسب استفاده در مزارع شامل نشاکار مزرعه، انواع کودپاش های دامی دوچرخ و چهارچرخ و ماشین های کودریز برای باغات و مزارع صیفی کاری و نیز کودریز مالچر می باشد.

نشاکار مزرعه مناسب کشت انواع نشای صیفی و انواع الگوهای نشاکاری می باشد. انواع کودپاش دامی تیداپارس در دو ظرفیت 3/5 و 6/5 مترمکعبی مناسب برای پاشش کودهای دامی و کمپوست در مزارع، همچنین ماشین کودریز مالچر برای انجام چندین عملیات زراعی مانند کودریزی، پهن کردن نوار آبیاری و کشیدن نایلون مالچ به کار می رود.