بوم آبیاری تیداپارس

 

انواع روش های آبیاری با بازده بالا وجود دارند که بر اساس نوع گیاه و نوع کشت مناسبترین شیوه انتخاب می شود. برای کشت بذر و پرورش نشا و همچنین برای پرورش گل و گیاهان زینتی گلدانی استفاده از بوم برای آبیاری یکی از بهترین روش ها می باشد.
بوم آبیاری با راندمان بالا و افزایش دقت آبیاری کمک بسیار زیادی به استفاده بهینه از آب و کاهش محسوس مصرف آب در کشت انواع نشاء، گل و گیاهان زینتی خواهد نمود.
در گلخانه های تولید نشا آبیاری نشاها می بایست بسیار محتاطانه و با دقت صورت پذیرد. از نظر میزان آب دهی، شدت پاشش، مواد محلول در آب و . . . اگر کمی بی دقتی صورت پذیرد به نشاهای بسیار ظریف و حساس خسارت وارد می شود.

قابلیت برنامه ریزی بوم:

(امکان برنامه ریزی در مقاطع زمانی و مکانی، جهت پاشش کود، آب و سموم) بدین صورت بوم به طور اتوماتیک و بدون نیاز به نیروی کارگری عملیات آبیاری را انجام داده و کاهش هزینه های نهاده و نیروی کارگری را برای گلخانه دار به ارمغان می آورد.
بوم آبیاری قطرات آب را بصورت یکنواخت به گیاه می رساند. طراحی اختصاصی نازل های پاشش موجب کنترل اندازه قطره شده و از آسیب به خاک و گیاه جلوگیری می شود.
بوم آبیاری با استفاده از برق تک فاز یا سه فاز بسته به انتخاب مشتری قابل استفاده است.

ویژگی های بوم آبیاری تیداپارس:

امكان فرمان دادن دستي و اتوماتیک، امكان تنظيم سرعت آبياري از صفر تا 10 متر در دقیقه، داراي سيستم گردشي با حركت نامحسوس شلنگ آبياري روي ريل، امكان آبياري طول هاي مشخصي از مسير به دفعات مورد نياز، امکان برنامه ریزی روزانه یا ماهانه آبیاری به صورت اتوماتیک، امكان آبياري حاشيه محل كاشت، مناسب استفاده در گلخانه و فضای باز، با همپوشانی عالی سطح زیر کشت، نگهداری ساده و کم هزینه با طول عمر بالا، نیروی محرکه با الکتروموتور کم مصرف، کاهش تلفات ناشی از بی دقتی نیروی کارگری
در شرایط کم آبی حال حاضر ایران که نتیجه سال ها اتلاف بی رویه آب و راندمان پایین در بخش کشاورزی بوده باید به دنبال استفاده از تجهیزات مکانیزه آبیاری و بالا بردن راندمان آبیاری باشیم. با این هدف گروه صنعتی تیدا در پکیج انواع ماشین های گلخانه ای خود بوم آبیاری تیداپارس را معرفی نموده.

بوم آبیاری تیداپارس: مناسب برای کشت نشا – کشت های پایه کوتاه – گلهای تزئینی و . . . می باشد.

بوم آبیاری گلخانه و فضای باز

 

مناسب برای گلخانه های پرورش نشا، گل، گیاهان زینتی و نهالستان ها با استفاده از بوم آبیاری به دلیل حذف راهروهای غیر ضروری و افزایش فضای مفید، ظرفیت تولید افزایش خواهد یافت.

– قابلیت نصب در گلخانه و استفاده در فضای باز

– دارای ریل دوبل بصورت اختصاصی برای حرکت یکپارچه بوم و طول عمر بالاتر

– دارای سیستم گردشی، با حرکت نامحسوس شلنگ آبیاری روی ریل

– امكان برنامه ريزي روزانه يا ماهانه آبياري به صورت اتوماتيك

– امکان محلول پاشی کود و سم بصورت یکنواخت

– افزایش راندمان مصرف آب با جلوگیری از خطای انسانی و یکنواختی کامل در آبیاری

– طراحی اختصاصی نازل ها به منظور آبیاری بهینه حاشیه محل کشت

بوم آبیاری گلخانه تولید نشا

– بوم های سفارشی با ارتفاع قابل تنظیم

– نصب روی سازه و عدم نیاز به فضای اضافه، قابلیت دمونتاژ شدن، مناسب برای گلخانه های اجاره ای

– امكان تنظيم مسافت رفت و برگشت از هر نقطه و امكان تنظيم تعداد دفعات آبياري در هر نوبت

– نگهداری ساده و کم هزینه با طول عمر بالا

– امکان استفاده از برق سه یا تک فاز

 

بوم آبیاری گلخانه

 

مشخصات فنی بوم آبیاری تیداپارس

 

دریافت کاتالوگ بوم آبیاری تیداپارس:

دانلود کاتالوگ

دریافت کاتالوگ بوم آبیاری تیداپارس