تجهیزات گلخانه ای تیداپارس

با توجه به بحران گسترده آب و خاک در ایران، ناگزیر به روی آوردن هر چه سریعتر به کشت های گلخانه ای هستیم. رونق و توسعه گلخانه ها نیازمند بکارگیری فناوری و استفاده از انواع ماشین های گلخانه است. استفاده از تجهیزات مکانیزه و ماشین های گلخانه، منجر به توسعه و کیفیت کار همراه با بهره وری بالا خواهد شد. تیداپارس به کمک تیم توانمند خود برای تولید و رونق ماشین های گلخانه در کشورمان تلاش می کند. تیداپارس تنها تولیدکننده ماشین های گلخانه در ایران، همواره خدمات پس از فروش و گارانتی قوی در این زمینه ارائه می دهد. استفاده از ماشین های گلخانه برای بهره وری هر گلخانه بزرگ و قوی، از نظر اقتصادی ضروریست.

تیداپارس تولیدکننده تخصصی انواع ماشین های گلخانه شامل: ماشین بذرکار سینی نشا (سیدر) نوع درامی- خط کامل بانک نشا (خط کامل بذرکار سینی نشاء) خط تولید سینی نشا: خط کامل ورق ساز و پرس (نیمه فرمینگ) – خاک پر کن گلخانه ای شامل گلدان پرکن اتوماتیک و خاک پرکن نیمه اتوماتیک (مناسب برای پرکردن گلدان و کیسه های نایلونی) – ربات پیوند زن نشا (مناسب برای تولید نشای پیوندی) – بوم آبیاری (مناسب گلخانه و فضای باز) – دستگاه رطوبت ساز گلخانه (مناسب گلخانه ها، دامپروری و سالن های پرورش قارچ) است.

گروه صنعتی تیداپارس پس از سال ها تحقیق و تولید تخصصی در زمینه ماشین های گلخانه، اکنون مجموعه کاملی از انواع این ماشین ها برای گلخانه ها، نهالستان ها و گلخانه های تولید گل و گیاهان زینتی را در سبد محصولات خود دارد. گلخانه های تولید نشا و محصولات کشاورزی با استفاده از ماشین های گلخانه، قادر به افزایش تیراژ تولید و کاهش هزینه های تولید خواهند بود. نهالستان ها و گلخانه های تولید گل و گیاهان زینتی با مکانیزه کردن کارها و استفاده از ماشین های گلخانه، قادر به تولید بیشتر با هزینه کمتر (به دلیل سرشکن شدن هزینه سربار در تولید بالا) و امکان قبول سفارشات بیشتر و پاسخ گویی بهتر مشتریان خود خواهند بود.