مه پاش رطوبت ساز تیداپارس

 

 

یکی از روش های متداول پایین آوردن دما در گلخانه ها استفاده از سیستم های خنک کننده تبخیری است. در این سیستم ها آب به صورت ذرات ریز با ابعاد میکرونی به هوای داخل گلخانه فرستاده شده و این ذرات گرمای گلخانه را جذب می کنند. این ذرات به دلیل ریزی و سبکی فوق العاده و نسبت بالای سطح به حجم، در هوا به صورت معلق در آمده و با جذب سریع گرمای موجود درفضا تبخیر شده، فضا را خنک کرده و رطوبت محیط را افزایش می دهند.

رطوبت سازها در فضاهای زیادی مورد استفاده قرار میگیرند. در سالن های پرورش قارچ، گلخانه ها، سالن های دام پروری و مرغ داری و . . .

در سالن های پرورش قارچ یکی از موارد بسیار ضروری رعایت رطوبت لازم برای رشد و پرورش قارچ ها می باشد. قارچ در طی رشد نسبت به عامل رطوبت بسیار حساس است و کمی تغییر از شرایط بهینه رطوبتی به این گیاه خسارت وارد می کند. بنابراین کیفیت دستگاه های رطوبت سازی که برای این سالن ها بکار می روند از نظر عملکرد و طول عمر بالا، در نتیجه تولید بسیار موثر است.

 

مه پاش گلخانه و دامپروری تیداپارس

 

در دام پروری های صنعتی بهترین شرایط برای دام فراهم می شود تا کیفیت و کمیت گوشت و شیر تولیدی مطلوب و بهره وری اقتصادی بالایی برای دام دار رقم بخورد. دام ها در گرمای هوای تابستان اغلب دچار مشکل شده و بازده اقتصادی دام داری پایین می آید. همچنین در فصول سرد سال با استفاده از وسایل گرمایشی اغلب رطوبت هوای محیط کاهش یافته که مشکلاتی را برای دام به همراه خواهد داشت. دستگاه های رطوبت ساز تیداپارس با تبدیل قطرات آب به ذرات بسیار ریز و پخش آن در محیط باعث حفظ رطوبت هوای محیط شده و عملکرد مطلوبی را ایجاد می نمایند.

همچنین غبار و بوی بد و آلودگی های محیط در این ذرات بسیار ریز آب پخش شده در هوا حل شده و توسط تهویه به بیرون هدایت می شوند.

تیداپارس تولیدکننده دستگاه رطوبت ساز با کیفیت بالا و بهترین قطعات استفاده شده در دستگاه های تولیدی، گارانتی تخصصی و خدمات پس از فروش خود را به مشتریان عزیز عرضه می کند.

 

رطوبت ساز گلخانه و سالن قارچ تیداپارس

مشخصات فنی رطوبت ساز تیداپارس

همراه با پمپ، فیلتر، شناور و قطع کن آب و فن 12 پره

برد پاشش 12 متر و مساحت پوششی 60 مترمربع

قدرت اسپری آب تا 20  لیتر در ساعت– اسپری کامل رطوبت در هوا بدون استفاده از پوشال

بدنه از ورق فولادی گالوانیزه (ساده و مشبک) و کانال خروجی هوا عایق با پرایمر مخصوص ضد رطوبت

قابلیت سم پاشی و محلول پاشی در هوای گلخانه

 

ویژگی های موتور دستگاه رطوبت ساز مه پاش تیداپارس

موتور بالانس شده با صدای بسیار کم و کارایی بالا، موتور عایق و ضد رطوبت، کلاسF تک فاز یا سه فاز (بنا به انتخاب مشتری) با سرعت 3000 دور در دقیقه و توان 3 اسب بخار

در زمان هایی که رطوبت هوا بالاست، دستگاه را می توانید بدون آب روشن کنید که باعث جریان هوا در محیط شده، خنکی ملایمی را بدنبال خواهد داشت. قطعات بسیار با کیفیت و عمر طولانی دستگاه مزیت اقتصادی تهیه این دستگاه است.

 

مشخصات فنی دستگاه مه پاش رطوبت ساز تیداپارس

دریافت فایل کاتالوگ مه پاش-رطوبت ساز تیداپارس

دانلود کاتالوگ

دریافت کاتالوگ مه پاش-رطوبت ساز تیداپارس