خرید بذرزن سینی نشای با کیفیت و با قیمت مناسب که بتواند بذرکاری در سینی نشا را به نحو مطلوبی انجام دهد از دغدغه های گلخانه داران است. چند مدل دستگاه بذرزن سینی نشا خارجی وارد کشور شده بودند که هم در مقایسه با نمونه های داخلی قیمت بالاتری داشتند و موجب خروج ارز از مملکت می شدند و هم به نحو مطلوبی رضایت گلخانه داران ایرانی را فراهم نکردند.

 

دستگاه بذرزن سینی نشا (سیدر) تیداپارس در لیست دستگاه های مشمول دریافت وام و تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی ایران ثبت شده است و می توانید دستگاه بذرزن سینی نشا (سیدر) تیداپارس را به صورت نقد و اقساط خریداری نمایید.

 

شرکت تیداپارس تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات تخصصی گلخانه می باشد که در سبد محصولات خود دستگاه بذرزن سینی نشا را به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات مورد نیاز هر گلخانه صنعتی و مدرن معرفی می نماید. در مدت زمان تولید دستگاه بذرزن سینی نشا، این دستگاه در مناطق مختلف کشور به کار برده شد. کارشناسان و متخصصین تیداپارس دستگاه بذرزن سینی را مورد ارزیابی قرار دادند و مطابق با شرایط کشت در گلخانه های کشور، دستگاه بذرزن سینی نشا را بهینه سازی کردند.

در سال های فروش دستگاه بذرزن سینی نشا تیداپارس، رضایت خاطر خریداران و گلخانه داران ایرانی به خوبی فراهم شد و خریداران این دستگاه اذعان داشتند که کیفیت دستگاه بذرزن سینی نشا تیداپارس بسیار بهتر از نمونه های خارجی آن است. این موجب شد تا شرکت تیداپارس بتواند مصمم تر از پیش به تولید این محصول ادامه داده و در جهت حفظ کیفیت و ارتقای دستگاه بذرزن سینی نشا، بیش از پیش بکوشد. ضمن آنکه شرکت تیداپارس خدمات پس از فروش گسترده ای را به صورت تخصصی برای دستگاه بذرزن سینی خود مانند سایر محصولاتش ارائه می دهد.
پشتیبانی تیداپارس از مشتریان محصولاتش منحصر به فرد است.

دستگاه بذرزن سینی نشای تیداپارس به دو صورت به فروش می رسد:

1- خط کامل بذرزن سینی نشا
2- واحد کارنده (سیدر)

برخی از خریداران دارای گلخانه های صنعتی و مکانیزه تولید نشا هستند و نیاز دارند کل عملیات بذرکاری را به صورت اتوماتیک انجام دهند که هم در هزینه و هم در زمان موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای خواهد شد. این دسته از افراد لازم است خط کامل بذرزن سینی نشا تیداپارس را تهیه نمایند تا به حداکثر بهره وری و درآمد دست یابند.
اما در این میان گلخانه دارانی هستند که واحدهای تولیدی کوچکتری دارند و در نظر دارند تا همزمان با توسعه کار خود به مرور تجهیزات گلخانه را تکمیل کنند. تیداپارس برای این دسته از خریداران دستگاه بذرزن سینی نشا، شرایطی را در نظر گرفته است. گلخانه داران می توانند واحد کارنده دستگاه بذرزن سینی نشا تیداپارس را خریداری کرده و در گذر زمان سایر واحدهای خط کامل بذرزن سینی نشا را تکمیل کنند.

 

خط کامل بذرزن سینی نشا تیداپارس از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

 

خط کامل بذرزن سینی نشا تیداپارس از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

خط کامل دستگاه بذرزن سینی نشا تیداپارس از واحدهای مختلفی تشکیل شده است به طوری که بدون نیاز به نیروی کارگری انسانی تمام عملیات کاشت به طور اتوماتیک صورت می گیرد. واحدهای خط کامل بذرکار سینی نشا تیداپارس به شرح زیر است:

1- واحد سینی گذاری
2- واحد خاک پرکن
3- واحد سوراخ زن بستر کشت
4- واحد بذرکار
5- واحد پوشاننده ثانویه بذر
6- واحد آبیاری
7- واحد دسته کن سینی

واحد کارنده دستگاه بذرزن سینی نشا تیداپارس:

قلب تپنده ی دستگاه بذرزن سینی نشا تیداپارس واحد کارنده ی آن است. همانطور که اشاره شد این واحد به صورت مستقل نیز به فروش میرسد. کارنده ی دستگاه بذرزن تیداپارس از نوع درامی پنوماتیک است که بر اساس انواع سینی های موجود در بازار ایران قابل سفارش می باشد.

 

موزع صفحه ای یا درامی؟

موزع صفحه ای یا درامی؟

در برخی از دستگاه های بذرزن سینی نشا از موزع ردیفی یا صفحه ای استفاده می شود. این نوع موزع در نسل های قدیمی دستگاه بذرزن مورد استفاده قرار می گرفت اما با توجه به مشکلاتی در حین کار داشت استفاده از آن محدود شد. از این نوع موزع بیشتر در شرایط آزمایشگاهی استفاده می شود.

 

درام پنوماتیک دستگاه بذرزن سینی نشا؛ بهترین انتخاب!

درام پنوماتیک دستگاه بذرزن سینی نشا؛ بهترین انتخاب!

درام پنوماتیک کارنده در دستگاه بذرزن سینی نشا یک استوانه از جنس استیل ضد زنگ است که روزنه های نگهدارنده بذر بر روی آن تعبیه شده است. تیداپارس متخصص در زمینه تولید محصولات های تک می باشد، بدین ترتیب در تولید دستگاه بذر زن سینی نشا حداکثر دقت و کیفیت را به کار بسته است. درام پنوماتیک بذرزن سینی نشای تیداپارس قادر است انواع بذرهای ریز و درشت، با شکل های منتظم و نامنتظم، پوشش دار و بدون پوشش را با دقت بسیار بالا کشت نماید.

واحد کارنده مجهز به دو تک کن بذر؛ حداکثر بهره وری.

دستگاه بذرزن سینی نشا تیداپارس مجهز به دو واحد تک کن بذر است تا با حداکثر دقت و اطمینان، کار کاشت بذر در سلول های سینی انجام گیرد. بدین ترتیب از کاشت بیش از یک بذر در سلول جلوگیری شده و از هدر رفت بذرهای گرانقیمت نیز جلوگیری خواهد شد.

در موزع درامی بذرزن تیداپارس به خاطر سطح صیقلی و دوار موزع و به علت مکش هوا به درون آن، بذرها کمترین میزان اصطکاک را پیدا می کنند و به قوه نامیه بذر آسیبی وارد نمی شود.

مجهز به سیستم بک واش و ویبراتور

واحد کارنده بذرزن سینی نشا تیداپارس مجهز به سیستم «بک واش» است. این سیستم جریان هوای معکوسی از داخل به بیرون سیلندر برقرار می کند و موجب می شود روزنه های موزع تمیز شوند.
مخزن بذر دستگاه بذرزن سینی نشا تیداپارس بر روی یک واحد لرزاننده قرار گرفته است تا بذرها به صورت یکنواخت در اختیار درام پنوماتیک قرار بگیرند.

بیشترین دقت، بالاترین سرعت، کمترین هزینه!

همه تمهیداتی که تیداپارس بر روی دستگاه بذرزن خود در نظر گرفته است موجب می شود تا دقت دستگاه بذرزن سینی نشا، بسیار بالا رفته و درصد نکاشت بذر نزدیک به صفر شود.
بذرکار پنوماتیک دستگاه بذرزن سینی نشا تیداپارس نسبت به موزع های ردیفی و صفحه ای هزینه تعمیر و نگهداری پایینتری داشته و تنظیمات آن بسیار آسان است.

 

جهت اطلاع از قیمت دستگاه بذرزن سینی نشا (سیدر) تیداپارس و خرید مستقیم آن به صورت نقد و اقساط با مشاوران و مدیران فروش ما در تماس باشید.

واحد مشاوره و فروش
تلفن همراه: 9-09904823436
تلفن ثابت: 4-34209120–026 و 3-3409007 -026

ما را در شبکه های اجتماعی با نام TIDAPARS جستجو و دنبال کنید.

تیداپارس در شبکه های اجتماعی

نگارنده: واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی تیداپارس

fkazemi@TIDAPARS.com
Info@TIDAPARS.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *